Дачић: Разговарао сам са Вучићем
Председник Социјалистичке парије Србије и министар спољних послова Ивица Дачић изјавио је данас Танјугу да је разговарао са председником Србије и Српске напредне странке Александром Вучићем.
„Као што сам и раније рекао, Социјалистичка партија Србије и ја лично апсолутно подржавамо Александра Вучића, јер води политику од виталног значаја за националне и државне интересе и будућност Србије”, рекао је Дачић.
Дачић је најавио да ће сутра наставити разговоре о најважнијим темама у овом тешком и одлучујућем периоду за нашу државу и народ.
„Поносни смо на све резултате који су постигнути за 11 година наше сарадње”, поручио је Дачић.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


