Бајден напустио Кијев после пет сати
КИЈЕВ – Председник Америке Џозеф Бајден напустио је данас Кијев, где је боравио више од пет сати у ненајављеној посети током које се састао са председником Украјине Володимиром Зеленским.
„Свет стоји уз вас”, поручио је Бајден током посете Кијеву.
Бајден је обећао додатних пола милијарде долара америчке помоћи, као и помоћ у наоружању, преноси Танјуг.
Подели ову вест
Коментари7
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Cezar
Veni, vidi, vici!
Одговори
|
Препоручујем
3
Hmm!?
Jos samo da upamti gdje je bio.
Одговори
|
Препоручујем
24
Kroma Kiing
Oh, ljubazno.
Одговори
|
Препоручујем
6
mladen
Pobedicko sepurenje Bajdena po Kijevu. A Rusija tu ne moae nista, sem da ga gadja i izazove treci svetski rat. Kada za godinu dana rata jedna super- sila ne moze da uzme recimo Avdejevku koja je par kilometara udaljena od Donjecka i iz koje se gadja grad vec 9 godina - sta onda reci? Da se nije pojavila ova privatna vojska Vagner ko zna sta bi do sada bilo. Kineska inicijativa znaci obustavu borbi , a da Rusi nisu ostvarili ciljeve. Poraz? Moze se tako nazvati.
Одговори
|
Препоручујем
11
бг
дошо, видо и - збрисао
Одговори
|
Препоручујем
34
ПРИКАЖИ ЈОШ
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


