Србија ће победити
Председник Србије Александар Вучић поручио је, у обраћању, пред одлазак у Брисел да ће Србија победити.
„Да се пресвучем и за 15 минута крећем у Брисел, обавили смо последње припреме. Хоћу да се захвалим оном делу људи у Србији који није велики, а који има поверења у своје руководство и који верује да ћемо урадити оно што је најбоље за нашу земљу. Онима који се унапред спремају да нас нападају, зато што смо потписали нешто, јер ћемо тако да будемо издајници, а у ствари никада нису били забринути, и онима другима који уколико не потпишемо нешто унапред знају да смо криви, хоћу да кажем да се не секирају, бринућемо о њима, нити ће бити капитулације, нити ће бити повратка у деведесете. Србија ће ићи напред ма колико тешко било и успећемо да се изборимо за то”, поручио је председник Вучић у видео снимку на којем се поред њега налази и председница Владе Ана Брнабић, а који је направио министар Синиша Мали.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


