Концерт у Бањалуци
Концерт Симфонијског оркестра Народног позоришта Републике Српске биће одржан у суботу 4. марта од 20 сати на великој сцени ове куће културе у Бањалуци.
Солисти су Дуња Симић, сопран, Ива Лазовић, мецосопран, Душица Блаженовић, виолина и Игор Хаџић, виолина, а диригент је Стефан Зекић. Уметници су за нови сусрет са публиком брижљиво бирали репертоар који чине дела Моцартан, Офенбаха, Куртиса, Обрадорса, Росинија, Лехар, Шчедрина, Мориконеа...
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


