Антић: ЗСО нема зато што Запад не жели да је буде
Никола Антић из Института за националну и глобалну безбедност рекао је данас да Заједница спрских општина није формирана зато што Запад не жели да је буде.
„Питање КиМ видим да је питање које мора да се решава у оквиру резолуције 1244 Устава Републике Србије, све што би било изван тога видим као издају српских националних интереса”, рекао је Антић за Танјуг. Како је додао, вечерас ће се од председника чути шта он планира да уради, па ће на основу тога моћи да се „доносе неки суд”.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


