У сарајевском насељу Ступ избио велики пожар
САРАЈЕВО – У сарајевском насељу Ступ данас је избио велики пожар на стамбеном објекту чије гашење још траје.
Како је потврђено из Професионалне ватрогасне бригаде Сарајево, дојаву о пожару примили су у 13.50 сати, јавља портал Кликс.ба, преноси Танјуг.
„Пожар се десио у улици Витомира Лукића. Наше две екипе биле су на месту догађаја већ у 13:53 сати. У току је стављање пожара под контролу”, казали су из ПВБ Сарајево.
Пожаром је захваћен дрвени објекат колективног смештаја. Из Професионалне ватрогасне бригаде нису имали информација да ли је у тренутку избијања пожара у објекту било људи.
Више информација о узроку пожара биће познато након што ватрогасци угасе ватру, после чега ће бити спроведено вештачење.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


