Брнабићева и чланови Владе положили венац на месту убиства Ђинђића
Председница Владе Републике Србије Ана Брнабић положила је венац данас на згради Владе, на месту где је убијен Зоран Ђинђић пре 20 година.
Полагању венаца присуствовали су министри и остали чланови владе Србије, преноси Танјуг.
Подели ову вест
Коментари4
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Drug Marko
Najgore sto se ni danas ne zna ko su ubice i nalogodavci! Ustv mozda se i zna… Neke strane ambasade…
Одговори
|
Препоручујем
11
Brat Kinez
Ostavite upokojenog na miru!
Одговори
|
Препоручујем
223
Mr Dragan D
A zašto niste bili juče u Požarevcu?
Одговори
|
Препоручујем
181
Анка
Милошевић и Ђинђић ништа добро нису донијели Србима…
Препоручујем
23
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


