Вучић: Не знам шта хоће од мене, у лудило да улазите не вреди
Председник Србије Александар Вучић изјавио је вечерас да не зна шта тачно опозиција хоће од њега јер са једне стране говоре да је потписао и осуђују га, а са друге га набеђују да није.
– Шта хоћете од мене, само стрељање Александра Вучића, надам се метафорично. Озбиљну политику оставите нама. Они говоре Вучићу потписао си, ниси, а у ствари јеси. Потписао си оно што нисмо видели шта је, али ћемо објаснити да си нешто сакрио. И знају да сам против Руса, али то кријем. У лудило да улазите не можете и не вреди. А шта би им била политика да ће успешније да воде Србију. Замислите да причу о вештачкој интелигенцији спојите са Обрадивићем, Јовановићем, Стаменковски – рекао је он.
Вучић је, како преноси Танјуг, показао насловну страну једног дневног листа на којој се види да нешто потписује и рекао да он јесте нешто потписивао, али не оно што би опозиција хтела.
– Да ли је то објективно или фер. Да одржим 500 конференција да докажем да неко нешто обмањује? Шта да кажем? – рекао је председник.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


