Фудбалери Радничког победом против Младости корак ближе плеј-офу
НОВИ САД – Фудбалери Радничког из Крагујевца савладали су данас Младост ГАТ у Новом Саду 2:1 (1:1) у другој утакмици 27. кола Суперлиге. Крагујевчани су другим узастопним тријумфом корак ближе плеј-офу.
Раднички је повео голом Луке Зорића у 30, изједначио је Новица Максимовић у 50. из пенала, а победу гостима донео је Милутин Видосављевић у 62. минуту, преноси Танјуг.
Крагујевчани су осми на табели са 33 бода, три више од Колубаре, док је Младост, коју је недавно преузео Ненад Лалатовић, сада последња са 18, пошто их је „прескочио” Радник из Сурдулице, који је раније данас савладао Партизан у Хумској 2:1.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


