Почео рад на представи „Семе”
Пробе за представу „Семе”, по тексту и у режији Мирољуба Рикија Недовића почеле су у Народном позоришту у Нишу.
Костиме ће креирати Дејан Гоцић, а сценографију потписати Катарина Павловић. За музику је задужен Борко Младеновић, а лектор је Наташа Илић. Премијера се очекује 5. марта на сцени ове театарске куће у граду на Нишави.
У глумачкој екипи су: Данило Петровић, Катарина Митић, Мирослав Јовић, Ивана Недовић, Стефан Младеновић, Нађа Недовић, Марјан Тодоровић, Драгиша Вељковић, Милош Цветковић, Александар Стевановић, Весна Јосиповић, Наталија Јовић, Марко Радојевић и Дејан Гоцић.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


