Отели кључеве возачу аутобуса
Двоје путника на аутобуској линији 50 вечерас око 19 часова у Улици Кнеза Вишеслава, како сазнајемо, отели су кључеве аутобуса од возачу и затим су га малтретирали. У тренутку када су на возача насрнули, како нам је речено, у возилу није било других путника и нико није био угрожен. Возач, странац, није паничио, био је присебан па је успео да позове полицију која је убрзо идентификовала и привела две особе. Пошто су нападачи дали изјаве пуштени су.
У Конзорцијуму приватних превозника који држи ову градску линију за наш лист званично су потврдили да је дошло до инцидента у “педесетици” и да је полиција брзом интервенцијом спречила већи проблем.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


