Угашен пожар у „Спенсу”
Нови Сад – Ватрогасци су вечерас, како незванично сазнајемо, интервенисали у спортском и пословном центру „Спенс” у Новом Саду, где се запалила пластична кутија хидранта, противпожарне опреме. Хол код амфитеатра се задимио око 19 сати, али је убрзо прочишћен и није дошло до већег инцидента.
Изгорела је пластика, црево и смеће које се налазило унутар ормара хидранта. Засад није познато како је до тога дошло, а једна од незваничних верзија је да је у кутију остављена упаљена цигарета.
Поједини медији преносе да је група малолетника запалила пластични ормар са противпожарном заштитом и побегла у непознатом правцу.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


