Хил: Америка и свет деле тугу Србије
Амбасадор Америке у Србији Кристофер Хил, изјавио је данас да је заједно, са свима у амбасади, тужан и у шоку и поручио да Америка и свет деле тугу Србије. Хил је изразио саучешће породицама и пријатељима погинулих у Основној школи „Владислав Рибникар” на Врачару у Београду. „Смрт једног детета је трагедија. Неиздрживо је да толики број буде убијен тамо где би требало да се осећа најбезбеднијим”, написао је Хил на Твитеру, преноси Танјуг.
Подели ову вест
Коментари20
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
gile
vi koji ste nam pobili decu 99-te za koju se ni dan danas niste izvinuli delite tugu. Sve što je loše došlo je od vas
Одговори
|
Препоручујем
4
Gordana Jovanovic
Хил говори и у име свијета? Интересантно.
Одговори
|
Препоручујем
70
Petrovic Dusan
Bilo bi dobro da Srbija zamoli americke policajce da podele iskustva, nazalost, kao zemlja od 350 miliona, Amerikanci imaju iskustva u ovim skolskim ubistvima i mogli bi da nam pomognu.
Одговори
|
Препоручујем
33
Саша Јовановић
Али он и још једна "лажљивица из Квинте" су се возили на промотивној вожњи на деоници Моравског коридора...
Одговори
|
Препоручујем
28
Ivana
On priča u ime "sveta"? Ala su se Jenki osilili!
Одговори
|
Препоручујем
82
ПРИКАЖИ ЈОШ
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


