У Министарству спољних послова отворена књига жалости
У Министарству спољних послова отворена је књига жалости за дипломатски кор поводом трагедије у ОШ „Владислав Рибникар”, саопштено је данас из Министарства. Како се наводи, у њу ће се данас у 17 сати уписати министар иностраних послова Босне и Херцеговине Елмедин Конаковић. Сниматељима и фоторепортерима омогућено је снимање уписивања министра Конаковића, преноси Танјуг.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


