Недеља, 07.06.2026. ✝ Верски календар € Курсна листа

Полиција ухапсила Краљевчанина због изазивања панике у школи

Полиција ухапсила Краљевчанина због изазивања панике у школи
(Фото А. Васиљевић)

КРАЉЕВО –  Полиција у Краљеву је ухапсила В. Д. (18) из Краљева, ученика средње школе у овом граду због постојања основа сумње да је извршио кривично дело изазивање панике и нереда.

Он се сумњичи да је на једној друштвеној мрежи окачио кратак видео запис на којем је приказао своју школу са натписом да је осумњичени за извршен злочин 3. маја у Београду пуштен из притвора и да је дошао у Краљево да побије пола његове школе.

Осумњиченом је одређено задржавање до 48 сати и он ће, уз кривичну пријаву, бити приведен Основном јавном тужилаштву у Краљеву, преноси Танјуг.

Коментари0
Молимо вас да се у коментарима држите теме текста. Редакција Политике ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „Политике“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај. Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо. Политика ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање. Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима. Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Комeнтар успeшно додат!

Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.