Боља ситуација са водостајима, стање се стабилизује у Републици Српској
Вршилац дужности директора Републичке управе Цивилне заштите Републике Српске Милан Новитовић изјавио је данас да је ситуација са водостајима у Републици Српској боља него претходног дана и да се стабилизује стање у општинама на северозападу Републике Српске.
Новитовић је за РТРС рекао да је за данас најављено разведравање, па ће се лакше моћи помоћи становништву.
Претходна три дана пружена је максимална помоћ становништву, навео је Новитовић.
Додао је да је министар пољопривреде, шумарства и водопривреде Републике Српске Саво Минић синоћ обишао општине на северозападу Српске и да Влада прати ситуацију у тим општинама, преноси Танјуг.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


