Ко стоји иза напада у Сенату на Србију и Вучића
Промотери тезе да је српски народ геноцидан, потпомогнут домаћим инспираторима блокаде Газеле и државних институција, заједнички су ударили на стубове српства.
Јуче су у Сенату на спољнополитичком одбору „напали” Србију и председника Србије Александра Вучића.
Председавајући Спољнополитичког одбора Сената Боб Мендез упитао је Шолеа о „веома оптужујућем” тексту Њујорк тајмса о председнику Вучићу у којем се говори о наводној повезаности Александра Вучића са хулиганима и организованим криминалом.
И то су једва дочекали овдашњи организатори протеста. Као што су покренули нападе на цркву и патријарха Порфирија, тако су сада прихватили оно што је јуче речено у Сенату.
Дакле, на сцени је удар на стубове српства.
Поставља се сада питање, ко је ово питање поставио у Сенату и ко је та питања смислио.
Ево о чему се ради:
Питања потичу од Democratization Policy Council-a, на чијем је челу Ахмет Алибашић.

Др Ахмет Алибашић један је од главних промотера тезе да је у Сребреници почињен геноцид, којом жели да се жигоше српски народ.

Алибашић муслиманске ратнике назива „Шехидима”, што је термин који у исламу дословно значи „жртва”. То је титула која се даје муслиманима након смрти, уколико умру испуњавајући религијске заповести или током рата за религију.
А ко је главни промотер ових срамних питања која су јуче у Сенату постављена?
Ради се о Арминки Хелић, муслиманки са политичком функцијом у Великој Британији, баронеси, која заступа тезу да не само да је у Сребреници почињен геноцид, већ да је за то одговоран цео српски народ.

Титулу баронесе је добила у време Дејвида Камерона, 2014. године, а 2016. је постала члан Комитета за међународне односе Дома лордова.
Позната је још и по томе што зове НАТО трупе да дођу у БиХ.
Иначе, Арминка Хелић је и творац Резолуције о Сребреници, као и гнусних питања која су јуче у Сенату постављена.
Клупко се даље одмотава...
Ко је промотер муслиманке која би да цео српски народ означи геноцидним?
У питању је новинар Сенад Пећанин, највећи промотер тезе да су Срби починили геноцид, пишу Новости.
Организатори блокада државних институција упали су у матрицу баронесе Хелић.
Још један од гласноговорника и промотера блокада Србије Наим Лео Бешири сада промовише овај гнусни напад на Србију.
Србомрсци сада уједињени, под диригентском палицом баронесе, покушавају да сломе кичму Вучићу и Србији.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


