Куда иду сви ти људи
Мостарски бенд „Зостер” одржао је концерт у препуној сали „Американа” Дома омладине. Свирка је почела нумером „Куда иду сви ти људи”, а публика је могла да чује и друге песме са још необјављеног албума „Најгори” – „Треба ми кеш”, „Човјек жели да је птица” и „Човјек звани чињеница”. Група је одсвирала и неке од старих хитова насталих у последњих 20 година.

„Зостер” је препознатљив публици у региону по мешавини музичких жанрова, али и по домишљатим, вишезначним и провокативним текстовима у којима се прави осврт на друштвене проблеме и околности. Стиховима преноси поруке слободе, толеранције, мира, љубави…
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


