Глишић одговорио Басти
Министар привреде, Раде Баста, поручио је Вучићу да „хапси багру која на протесту бије народ и новинаре”.
Баста је још додао „не треба нам грађански рат”.
На питање да прокоментарише овакву Бастину изјаву, председник Извршног одбора СНС, Дарко Глишић, дао је следећи одговор:
„Тај НАТО олош, да зачепи више једном та своја црвена, губава уста.
Ти су ухапшени, а какав је лопов, требало је и он и његова црвена багра заједно са њима”, закључио је Глишић.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


