Ништа није случајно – са Мајдана позива на протесте у Београду
Народни посланик Александар Оленик путем твитера је упутио позив на сутрашњи протест у организацији прозападних странака назван „Србија протов насиља” у Београду.
Оленик је то учинио из Кијева, са трга Мајдан. Како је објаснио, тамо ће боравити неколико дана.
Оленик је обраћање забршио речима: „ И само да знате, ништа није слујано”.
Подсетимо, на кијевском тргу Мајдан започела је револуција која је завршена крвавим сукобима и сменом власти у Украјини након чега је почео погром руског становништва широм те земље.
Sa Majdana pic.twitter.com/RcB9gAVik4
— Aleksandar Olenik, advokat i narodni poslanik (@olenikadvokat) June 8, 2023
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


