У саобраћајној несрећи у Кенији погинуло 48 људи, а 30 повређено
НАЈРОБИ – Најмање 48 људи погинуло је вечерас и 30 је повређено у саобраћајној несрећи на западу Кеније на једној прометној раскрсници, саопштила је локална полиција.
„За сада можемо да потврдимо да је 48 људи погинуло и да су једна или две особе још увек заглављене у камиону”, навела је локална полиција после судара камиона и аутобуса на аутопуту између градова Керичо и Накуру.
Полиција је додала да је 30 људи повређено и пребачено у оближње болнице, преноси Бета-АФП.
Наводи се да је возач камиона изгубио контролу над возилом и ударио у аутобус на пролазној станици. Повређени су и људи који су стајали на тој станици.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


