Дончић на Бледу верио Анамарију Голтес
Словеначки кошаркашки ас Лука Дончић верио се своју дугогодишњу девојку Анамарију Голтес. Звезда северноамеричке НБА лиге и екипе Далас Маверикса, који се тренутно налази у Словенији на одмору, објавио је вест на Инстаграму.
Двадесетчетворогодишњи Дончић објавио је на својој друштвеној мрежи романтичну фотографију са Бледа на којој клечи испред своје дугогодишње девојке.
Његови верни пратиоци и прогонитељи одмах су приметили симболику, пошто је кошаркаш са дресом 77 на леђима изабрао 7. јул за дан веридбе.
Дончићу су након ове најаве честитали многи, међу којима и већина његових саиграча у Даласу, један од најбољих кошаркаша свих времена Леброн Џејмс, прослављени белгијски фудбалски голман у редовима Реал Мадрида Тибо Куртоа и многи други.
Љубљанчанин ће се крајем следећег месеца такмичити на светском првенству које ће се од 25. августа до 10. септембра одржати у Јапану, Индонезији и на Филипинима.
Словенија, која је освојила златну медаљу на Европском првенству 2017, у групној фази ће се састати са Грузијом, Венецуелом и Зеленортским Острвом. Селекција Словеније ће први део одиграти на јапанској Окинави, преноси Дело.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


