Улемек прекинуо штрајк глађу
Милорад Улемек Легија, Милош Симовић и Далибор Ристић, осуђеници у затвору Забела од јутрос узимају заводску храну.
То је за „Политику” потврђено у Управи за извршење кривичних санкција.
Они су у понедељак започели штрајк глађу незадовољни погодностима које имају у најобезбеђенијем српском затвору, тражећи поред осталог чешће посете у брачној соби.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


