Невреме захватило и Бањалуку, падало дрвеће
БАЊАЛУКА – Олујно невреме праћено кишом и грмљавином захватило је данас после 19.00 Бањалуку.
У највећем граду Републике Српске дувао је јак ветар, а облаци су били црни.
Како наводе „Независне”, невреме је стигло и до Кола у којима олуја обара дрвеће.
Јако невреме захватило је данас Поткозарје, а у поткозарском делу општине Нови Град падао је лед, јавља Танјуг.
Како читаоци „Независних” јављају, јака киша праћена грмљавимом пада на подручју Градишке, Лакташа и Српца...
Невреме је стигло из Хрватске, а кренуло је преко Италије и Словеније.
Приједорску регију око 18 сати захватило је јако невреме.
Невремен је забележено и на северу БиХ.
Уз јак ветар падао је град величине пинг-понг лоптице што је забележено на подручју Босанског Новог, наводи кликс.ба.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


