Пуцњава у ресторану на Аутокоманди, рањен мушкарац
Мушкарац је рањен данас у пуцњави у једном београдском ресторану на Аутокоманди и он је пребачен у Ургентни центар, сазнаје Танјуг.
Према информацијама Танјуга, за сада НН лице ранило је око 13.50 часова из ватреног оружја мушкарца рођеног 1997. године.
Акција „Вихор 3” је на снази.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


