У Новом Саду заплењена дрога
НОВИ САД – Припадници Министарства унутрашњих послова у Новом Саду запленили су више од три килограма наркотика и ухапсили Д. Т. (50) из тог града, због сумње да је учинио кривично дело неовлашћена производња и стављање у промет опојних дрога.
Полиција је, претресом стана у коме осумњичени непријављено борави, пронашла око 2,7 килограма марихуане, 528 грама кокаина, четири дигиталне ваге за прецизно мерење и знатну суму новца за који се сумња да потиче од продаје наркотика, саопштила је данас Полицијска управа Нови Сад, преноси Танјуг.
Д. Т. је одређено задржавање до 48 сати и биће приведен, уз кривичну пријаву, вишем јавном тужиоцу у Новом Саду.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


