У пожарима на Хавајима страдало најмање 36 људи
ХОНОЛУЛУ – У огромним шумским пожарима који су захватили округ Мауи на Хавајима страдало је најмање 36 људи, саопштиле су данас локалне власти.
„Гашење се наставља, а данас је откривено 36 погинулих услед пожара у Лахаини. У овом тренутку нису доступни други детаљи”, наводи се у саопштењу, преноси Си-Ен-Ен.
У пожару је уништено стотине објеката на Мауију, укључујући куће и предузећа, а хиљаде људи је евакуисано.
Заменица гувернера Хаваја Силвија Лук рекла је раније да ће „пут опоравка бити дуг”, пренео је Танјуг.
Подели ову вест
Коментари2
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Oteto prokleto
Hmm, Americka savezna drzava hiljadama kilometara daleko.
Одговори
|
Препоручујем
5
branislav
Zataskace sve expresno...turizam je u pitanju...
Одговори
|
Препоручујем
2
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


