Нове песме „Пилот блуз бенда”
„Пилот блуз бенд” из Ваљева наступио је на Платоу Милана Младеновића, у оквиру циклуса „Блуз понедељком” Дома омладине. Током деценије постојања, овај састав је, осим бројних клупских свирки, своју ауторску музику, као и ритам и блуз стандарде изводио на „Нишвилу”, „Ваљевском џез фестивалу”, „Ин вајерс фесту” у Ужицу… Чланови бенда вокали Јана Здравковић, Ива Пламенац и Ана Раднић, бас гитариста Никола Милошевић, гитаристи Владимир Весић и Предраг Милошевић, и бубњар Жељко Пламенац премијерно су на „Зидићу” извели, између осталог, неке од песама са новог албума који тренутно снимају.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


