Погинула четири навијача „Левског”
СОФИЈА – Четири навијача фудбалског клуба „Левски” погинула су у саобраћајној несрећи на повратку у Габрово после синоћњег меча против Ајнтрахта.
Једна особа је преживела тешку несрећу и пребачена је у болницу, преноси Новините.
Удес се догодио у атару села Бугарене, а пут је неколико сати остао затворен у оба смера.
Аутомобил је ударио у камион, јавља бугарски МУП.
Несрећа се догодила након скретања за Тројан и Ловеч. Како преноси Нова ТВ, у аутомобилу су се налазили навијачи фудбалског клуба „Левски”, који су се враћали са меча у Софији против ФК Ајнтрахта.
Они су се сударили тачно око поноћи на путу И-4, а како преноси БТА.
Саобраћај из Софије у правцу Шумена преусмерен је обилазном трасом: општинском путном мрежом села Бугарене. Око 6 часова из Агенције „Путна инфраструктура” јавили су да је саобраћај на И-4 обновљен, преноси Танјуг.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


