Poginula četiri navijača „Levskog”
SOFIJA – Četiri navijača fudbalskog kluba „Levski” poginula su u saobraćajnoj nesreći na povratku u Gabrovo posle sinoćnjeg meča protiv Ajntrahta.
Jedna osoba je preživela tešku nesreću i prebačena je u bolnicu, prenosi Novinite.
Udes se dogodio u ataru sela Bugarene, a put je nekoliko sati ostao zatvoren u oba smera.
Automobil je udario u kamion, javlja bugarski MUP.
Nesreća se dogodila nakon skretanja za Trojan i Loveč. Kako prenosi Nova TV, u automobilu su se nalazili navijači fudbalskog kluba „Levski”, koji su se vraćali sa meča u Sofiji protiv FK Ajntrahta.
Oni su se sudarili tačno oko ponoći na putu I-4, a kako prenosi BTA.
Saobraćaj iz Sofije u pravcu Šumena preusmeren je obilaznom trasom: opštinskom putnom mrežom sela Bugarene. Oko 6 časova iz Agencije „Putna infrastruktura” javili su da je saobraćaj na I-4 obnovljen, prenosi Tanjug.
Подели ову вест
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


