Санда Рашковић Ивић: Мирослав Алексић је отишао из Народне странке због мешања са стране и личне сујете
Санда Рашковић Ивић - потпредседница Народне странке о одласку Мирослава Алексића из те партије, за ког поједини сматрају да је управо Драган Ђилас заслужан:
„Раскол у странци је настао мањим делом због личне сујете а већим делом због мешања са стране!"
MIROSLAV ALEKSIĆ JE OTIŠAO IZ NARODNE STRANKE ZBOG MEŠANJA SA STRANE I LIČNE SUJETE!
Sanda Rašković Ivić - potpredsednica Narodne stranke o odlasku Miroslava Aleksića iz te partije, za kog pojedini smatraju da je upravo Dragan Đilas zaslužan:
"Raskol u stranci je nastao manjim… pic.twitter.com/CiVNXiIeqL— Detektor laži (@LaziDetektor) September 5, 2023
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


