Црногорска полиција на граници са Албанијом запленила пола тоне сканка
ПОДГОРИЦА – Црногорска полиција запленила је данас на граничном прелазу Божај око пола тоне сканка.
Како је потврђено „Вијестима“ из Управе полиције, дрога је била упакована у више од 180 паковања.
Дрога је пронађена претресом теретњака албанских регистарских ознака, који је са територије Албаније ушао у Црну Гору.
Дрогу су, саопштено је „Вијестима“, открили царински службеници у сарадњи са колегама из Управе полиције, јавља Танјуг.
Подели ову вест
Коментари2
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
pravim se pametan u Vase ime
kakva je to droga,taj skank?!
Одговори
|
Препоручујем
0
" novinari"
sta je to skank?
Одговори
|
Препоручујем
0
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


