„Бранин орфеум“ у „Радовићу”
Премијера представе „Бранин жабљи орфеум“ редитељке Бране Стефановић биће изведена вечерас од 20 сати у позоришту „Душко Радовић” у Београду.
Представа за малу публику подсећају да весела жабља породица има своје мало путујуће луткарско позориште, као што је некада дечији писац Брана Цветковић имао своје путујуће позориште „Бранин орфеум”.
Играју Младен Вуковић, Сандра Родић Јанковић, Александра Анђелковић и Никола Керкез. Прва реприза је сутра од 17 сати.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


