Стравична несрећа у Булевару
У Београду, у Булевару краља Александра, код броја 156, дошло је до саобраћајне несреће, у којој је погинуо мотоциклиста М.М. (46).
До несреће је дошло када су се сударили мотоциклиста (46) који је управљао скутером марке "пјађо беверли" и возач аутомобила М.П. (19) који је управљао "голфом".
Према речима очевидаца, мотоциклиста је приликом судара главом ударио у трафику, па у саобраћајни знак. Екипа Хитне помоћи га је 15 минута реанимирала, али није му било спаса.
Недалеко одатле повређен је полицајац који је пао са мотора када је кренуо на увиђај.
Повређени полицајац превезен је у Ургентни центар.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


