Наређена потпуна опсада појаса Газе
Министар одбране Израела Јоав Галант изјавио је да је наредио „потпуну опсаду појаса Газе”.
„Нема струје, хране, гаса, све је затворено. Боримо се против људских животиња и тако се и понашамо”, рекао је Галант после састанка са Јужном командом израелске војске, преноси Спутњик.
Подели ову вест
Коментари2
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
branislav
Proučili su kako treba uništiti Geto u Varšavi pa će to isto uraditi Palestincima..
Одговори
|
Препоручујем
3
Vlada
"Боримо се против људских животиња" - рекао је Галант. Ali zaboravlja da u Gazi zivi dva miliona ljudi koji su sada bez vode, bez hrane, bez gasa, bez struje, bez telefona . . . u totalnoj blokadi sa kopna i sa mora. Da li on ocekuje da ce ti ljudi, pre no sto umru, da se pobune protiv Hamasa ?
Одговори
|
Препоручујем
3
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


