Судар возова у московском метроу
Три особе су повређене у судару два воза на метро станици Печатники у Москви. Како је објавио градоначелник главног града Сергеј Собјањин, на станици Печатники воз без путника налетео је на воз који је стајао на перону, а међу путницима није било теже повређених. Машиновођа, који је био заглављен у кабини, извучен је на сигурно. Узрок инцидента могао би да буде технички квар
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


