Срушио се хеликоптер аустријске војске
Аустријска војска суочена је са серијом несрећа, а након превртања тенка „леопард” у којем је погинуо војник, вечерас је пао хеликоптер типа „АБ-212”.
Хеликоптер је пао у покрајини Горња Аустрија, а шест војника, чланова посаде, успело је да напусти летелицу,
„Војни хеликоптер АБ-212 запалио се током слетања у области Прамет/Фајтзинг у Горњој Аустрији. Свих 6 путника је успело да напусти летелицу”, известио је Михаел Бауер, портпарол Министарства одбране, у четвртак увече на платформи X.
Међутим, аустријски медији су пренели да је један војник тешко повређен, а наводи се да је и осталих пет путника задобило повреде, преноси Спутњик.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


