Строгим постом до поновљених избора
Носиоци листе Србија против насиља Мариника Тепић и Мирослав Алексић најавили су штрајк глађу до расписивања нових избора у Београду током синоћњег протеста испред РИК-а.
Мариника Тепић се обратила присутнима и изјавила да ће она и Мирослав Алексић остати дуже време у згради РИК-а где ће штрајковати глађу.
Међутим, само петнаест минута касније, Мирослав Алексић је, у видео укључењу на телевизију Нова С, изјавио да не може да штрајкује глађу јер му је слава.
- Сутра славим, па просто морам да водим рачуна и о томе - рекао је Алексић.
Мирослав Алексић је додао да ће том приликом ипак бити на строгом посту.
- Наредних дана постићу строжије, на води - одлучно је поручио Алексић.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


