Среда, 24.06.2026. ✝ Верски календар € Курсна листа

Путин: У мени све ври…

Путин: У мени све ври…
(Фото EPA-EFE/GAVRIIL GRIGOROV)

Оно што се десило у Белгороду је терористички напад – Украјина је гађала цивиле, рекао је руски председник Владимир Путин током посете војној болници.

У разговору са борцима дотакао се терористичког напада кијевског режима на Белгород. Путин је истакао да се ради о циљаном нападу на цивилно становништво.

„Оно што се управо догодило у Белгороду је, наравно, терористички акт. Зашто – зато што су испалили две ракете Ољха из вишецевних ракетних система право на центар града, где људи шетају пред Нову годину”, рекао је он.

„У мени самом све ври”, признао је руски лидер, разговарајући са војницима.

„Ми такође имамо могућност и да гађамо тргове. У Кијеву, на пример. Места где шетају људи. Али ми гађамо војне циљеве и то веома пажљиво. И наставићемо то да радимо”, рекао је Путин.

„Ниједан такав злочин неће проћи некажњено”, нагласио је Путин.

Подсећамо, у суботу поподне украјинске трупе гранатирале су центар Белгорода ракетама „ољха” из вишецевних бацача ракета чешке производње. Према последњим званичним подацима, погинуле су 24 особе, повређено је 108. Оштећено је 37 стамбених зграда, 453 стана, три приватне куће и више друштвених објеката, укључујући школу и вртић, преноси Спутњик.

Коментари55
Молимо вас да се у коментарима држите теме текста. Редакција Политике ONLINE задржава право да – уколико их процени као неумесне - скрати или не објави коментаре који садрже осврте на нечију личност и приватан живот, увреде на рачун аутора текста и/или чланова редакције „Политике“ као и било какву претњу, непристојан речник, говор мржње, расне и националне увреде или било какав незаконит садржај. Коментаре писане верзалом и линкове на друге сајтове не објављујемо. Политика ONLINE нема никакву обавезу образлагања одлука везаних за скраћивање коментара и њихово објављивање. Редакција не одговара за ставове читалаца изнесене у коментарима. Ваш коментар може садржати највише 1.000 појединачних карактера, и сматра се да сте слањем коментара потврдили сагласност са горе наведеним правилима.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Brat Kinez
Prevreo čovek odavno.
Pobesneli max
Nesporna je činjenica da je dve godine ovog rata previše. Ni u snu Putin i Rusija nisu predviđali toliki trajanje... A da jesu, sumnjam da bi uopšte u počeli... Završetak ove katastrofe ne zavisi više samo od Rusije, čak ni od kolektivnig zapada... Svi gube, samo Kina dobija, a to nije dobro ni za zapad ni za Rusiju, ni za nas...
Коста
Ови бандеровски ботови као папагији понављају исту причу намењену за неупућене, да је Русија започела рат јер, ето, нема ништа боље да ради него да, као хорда Монгола, ратом заузима целу Европу! Русија је била сита и дебела од економске сарадње са Западом, продавала је енергију целој Европи, производила аутомобилске делове за немачку индустрију, и да не нарбајам.Рат јој је био последња ставр у глави. Престаните са глупостима о некој агресивној Русији. Она само брани свој народ.
Miloš debeli
Da li stvarno mislite da se Rusija nije dobro pripremila za ovaj rat ili se pravite da to ne vidite? Da li primećujete Rusku dominaciju i sve bliži krah zapada? Nije cilj Rusije samo da "pobedi" Ukrajinu. Ciljevi su mnogo veći. Probudili su medveda i sada će snositi posledice. Rusija čeka da zavri na zapadu jer ponestaje novca, oružja, gasa, nafte, svega...
Прикажи још одговора
"Потурица гори од Турчина"
У овом случају Чешка је саучесник и њен председник, бивши комунистички официр Петр Павел, од родитеља такође функционера комунистичке ЧССР. Био је члан Комунистичке партије као и већина професионалних војника за време социјализма. Његов ЦВ укључује и обавештајну обуку у чехословачкој војсци.
Sonja
Pa šta čekaš. Tepih i svi ce da se ućute..
Драган П.
Чека се да Луис са својом сатнијом стигне до Стаљинграда, да види где му је "дид" кости оставио.
Luis
Ima i drugih koji mogu tepihovati. Pa zbog toga čeka.
zaliv.net
Mnogi u Rusiji kritikuju Putina zato sto ne odgovara reciprocno ili jos zesce, mislim da ovo sto su sad uradili ukrajinci ima da im se DEBELO obije o glavu. Verovatno ce da izlupaju Kijev
Luis
I ovo šta rade Rusi će im se debelo da obije u glavu.

ПРИКАЖИ ЈОШ

Комeнтар успeшно додат!

Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.