Sreda, 24.06.2026. ✝ Verski kalendar € Kursna lista

Putin: U meni sve vri…

Putin: U meni sve vri…
(Фото EPA-EFE/GAVRIIL GRIGOROV)

Ono što se desilo u Belgorodu je teroristički napad – Ukrajina je gađala civile, rekao je ruski predsednik Vladimir Putin tokom posete vojnoj bolnici.

U razgovoru sa borcima dotakao se terorističkog napada kijevskog režima na Belgorod. Putin je istakao da se radi o ciljanom napadu na civilno stanovništvo.

„Ono što se upravo dogodilo u Belgorodu je, naravno, teroristički akt. Zašto – zato što su ispalili dve rakete Oljha iz višecevnih raketnih sistema pravo na centar grada, gde ljudi šetaju pred Novu godinu”, rekao je on.

„U meni samom sve vri”, priznao je ruski lider, razgovarajući sa vojnicima.

„Mi takođe imamo mogućnost i da gađamo trgove. U Kijevu, na primer. Mesta gde šetaju ljudi. Ali mi gađamo vojne ciljeve i to veoma pažljivo. I nastavićemo to da radimo”, rekao je Putin.

„Nijedan takav zločin neće proći nekažnjeno”, naglasio je Putin.

Podsećamo, u subotu popodne ukrajinske trupe granatirale su centar Belgoroda raketama „oljha” iz višecevnih bacača raketa češke proizvodnje. Prema poslednjim zvaničnim podacima, poginule su 24 osobe, povređeno je 108. Oštećeno je 37 stambenih zgrada, 453 stana, tri privatne kuće i više društvenih objekata, uključujući školu i vrtić, prenosi Sputnjik.

Komentari55
Molimo vas da sе u komеntarima držitе tеmе tеksta. Rеdakcija Politikе ONLINE zadržava pravo da – ukoliko ih procеni kao nеumеsnе - skrati ili nе objavi komеntarе koji sadržе osvrtе na nеčiju ličnost i privatan život, uvrеdе na račun autora tеksta i/ili članova rеdakcijе „Politikе“ kao i bilo kakvu prеtnju, nеpristojan rеčnik, govor mržnjе, rasnе i nacionalnе uvrеdе ili bilo kakav nеzakonit sadržaj. Komеntarе pisanе vеrzalom i linkovе na drugе sajtovе nе objavljujеmo. Politika ONLINE nеma nikakvu obavеzu obrazlaganja odluka vеzanih za skraćivanjе komеntara i njihovo objavljivanjе. Rеdakcija nе odgovara za stavovе čitalaca iznеsеnе u komеntarima. Vaš komеntar možе sadržati najvišе 1.000 pojеdinačnih karaktеra, i smatra sе da stе slanjеm komеntara potvrdili saglasnost sa gorе navеdеnim pravilima.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Brat Kinez
Prevreo čovek odavno.
Pobesneli max
Nesporna je činjenica da je dve godine ovog rata previše. Ni u snu Putin i Rusija nisu predviđali toliki trajanje... A da jesu, sumnjam da bi uopšte u počeli... Završetak ove katastrofe ne zavisi više samo od Rusije, čak ni od kolektivnig zapada... Svi gube, samo Kina dobija, a to nije dobro ni za zapad ni za Rusiju, ni za nas...
Коста
Ови бандеровски ботови као папагији понављају исту причу намењену за неупућене, да је Русија започела рат јер, ето, нема ништа боље да ради него да, као хорда Монгола, ратом заузима целу Европу! Русија је била сита и дебела од економске сарадње са Западом, продавала је енергију целој Европи, производила аутомобилске делове за немачку индустрију, и да не нарбајам.Рат јој је био последња ставр у глави. Престаните са глупостима о некој агресивној Русији. Она само брани свој народ.
Miloš debeli
Da li stvarno mislite da se Rusija nije dobro pripremila za ovaj rat ili se pravite da to ne vidite? Da li primećujete Rusku dominaciju i sve bliži krah zapada? Nije cilj Rusije samo da "pobedi" Ukrajinu. Ciljevi su mnogo veći. Probudili su medveda i sada će snositi posledice. Rusija čeka da zavri na zapadu jer ponestaje novca, oružja, gasa, nafte, svega...
Prikaži još odgovora
"Потурица гори од Турчина"
У овом случају Чешка је саучесник и њен председник, бивши комунистички официр Петр Павел, од родитеља такође функционера комунистичке ЧССР. Био је члан Комунистичке партије као и већина професионалних војника за време социјализма. Његов ЦВ укључује и обавештајну обуку у чехословачкој војсци.
Sonja
Pa šta čekaš. Tepih i svi ce da se ućute..
Драган П.
Чека се да Луис са својом сатнијом стигне до Стаљинграда, да види где му је "дид" кости оставио.
Luis
Ima i drugih koji mogu tepihovati. Pa zbog toga čeka.
zaliv.net
Mnogi u Rusiji kritikuju Putina zato sto ne odgovara reciprocno ili jos zesce, mislim da ovo sto su sad uradili ukrajinci ima da im se DEBELO obije o glavu. Verovatno ce da izlupaju Kijev
Luis
I ovo šta rade Rusi će im se debelo da obije u glavu.

PRIKAŽI JOŠ

Komentar uspešno dodat!

Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.