Вучић у дворишту очеве куће
Председник Србије Александар Вучић огласио се на свом Инстаграм налогу.
- После одличних састанка са стручним тимовима за ЕКСПО, и важног разговора са амбасадором НР Кине Ли Мингомо будућности српско кинеских односа стигао сам у двориште очеве куће у Јајинцима. Божић је увек најрадоснији дан, а природа најлепша баш када пада снег - написао је Вучић на Инстаграм налогу.
Подели ову вест
Коментари11
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Boško Tomašević
Sledeće godina, ako Bog da, dođite nam za jedan od zimskih praznika u Bečej.
Da posetite i našu lepu i uglednu bečejsku gimnaziju, osnovanu 1924. u kojoj je i Vaša mati učila i bila sjajna učenica.
Одговори
|
Препоручујем
4
Bambi
Sve je ovo lepo i za pohvalu ali mislim da su sada, barem za gradjane, bitnije vesti o potencijalnim falsifikovanim izgorima. Hajde da se bavimo vaznim temama i da ne skrecemo fokus javnosti na marginalne stvari.
Одговори
|
Препоручујем
122
Djordje
josh malo pa ; ,,s ocem na jutarnje''
Одговори
|
Препоручујем
88
Nikola
Intimnost nije za javnost narod to ne interesuje
Одговори
|
Препоручујем
113
Igor
jel bosanac u bugojnu
Одговори
|
Препоручујем
106
ПРИКАЖИ ЈОШ
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


