Новак Ђоковић неће играти до марта
МЕЛБУРН – Српски тенисер Новак Ђоковић неће играти ниједан меч до 6. марта, саопштено је данас на његовом званичном сајту.
Како се наводи, Ђоковић неће одиграти ниједан турнир у фебруару, а на терен ће се вратити почетком марта на Мастерсу у Индијан Велсу, јавља Танјуг.
Ђоковић је јутрос неочекивано елиминисан у полуфиналу Аустралијан опена од Јаника Синера.
Подели ову вест
Коментари3
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Zlatan
@@ Ђоковић је јутрос неочекивано елиминисан у полуфиналу Аустралијан опена од Јаника Синера.@@
Kako bre neocekivano. Zadnjih 2-3 meseca se "igrao" i to se pokazalo na ovom turniru. BIo je od samog pocetka bleda senka od onoga sto smo navikli da gledamo. Ako zeli da pobedjuje Sinera, morat ce nesto ozbiljno menjati u ponasanju i u igri.
Одговори
|
Препоручујем
1
Тртмрт
Одлична одлука. Ваља једном напунити батерије до врха и провести мало више времена са фамилијом. А у марту ће опет да буде непобедив.
Одговори
|
Препоручујем
8
Panonski mornar
Odmor je preko potreban.
Одговори
|
Препоручујем
6
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


