Novak Đoković neće igrati do marta
MELBURN – Srpski teniser Novak Đoković neće igrati nijedan meč do 6. marta, saopšteno je danas na njegovom zvaničnom sajtu.
Kako se navodi, Đoković neće odigrati nijedan turnir u februaru, a na teren će se vratiti početkom marta na Mastersu u Indijan Velsu, javlja Tanjug.
Đoković je jutros neočekivano eliminisan u polufinalu Australijan opena od Janika Sinera.
Подели ову вест
Komentari3
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Zlatan
@@ Ђоковић је јутрос неочекивано елиминисан у полуфиналу Аустралијан опена од Јаника Синера.@@
Kako bre neocekivano. Zadnjih 2-3 meseca se "igrao" i to se pokazalo na ovom turniru. BIo je od samog pocetka bleda senka od onoga sto smo navikli da gledamo. Ako zeli da pobedjuje Sinera, morat ce nesto ozbiljno menjati u ponasanju i u igri.
Odgovori
|
Preporučujem
1
Тртмрт
Одлична одлука. Ваља једном напунити батерије до врха и провести мало више времена са фамилијом. А у марту ће опет да буде непобедив.
Odgovori
|
Preporučujem
8
Panonski mornar
Odmor je preko potreban.
Odgovori
|
Preporučujem
6
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


