Несторовић: Не желимо да будемо тас на ваги
Носилац листе "Ми-Глас из народа" Бранимир Несторовић рекао је данас да не желе да буду "тас на ваги" и да је најбоље решење расписивање нових београдских избора.
Он је рекао да су их контактирали из СНС, али да су принципијално одбили понуду, не улазећи у детаље шта им је понуђено.
Како је Несторовић рекао, идеја када су формирали покрет је била да не буду тас на ваги који одлучује између два велика блока која се сукобљавају и истакао да најбољи начин за снижавање тензија представљају нови избори.
"Нови избори су увек најбољи зато што ће људи да гласају. Сад је доста јаснија ситуација после републичких избора. Очистила се политичка сцена, гомила ових аутобус странака је нестала. Сад ће бити прилично лако изабрати. Имаш две, три опције, па ће свако да изабере за себе", рекао је Несторовић.
Он је најавио да ће покрет "Ми-Глас из народа" у Скупштини Србије инсистирати да се измени изборни закон.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


