Пешачко острво спас за Раковичане
На углу раковичких улица Ивана Мичурина и Вукасовићеве је услед непрописног паркирања возила отежано кретање пешака и других учесника у саобраћају, због чега се стварају гужве. Зато је на овој деоници почела изградња пешачког острва које ће спречити несавесне возаче да се ту заустављају и паркирају аутомобиле. Саобраћајница ће после завршених радова, које изводе екипе ЈКП „Београд пут”, бити проходна и безбедна за коришћење.
Овај подухват обрадовао је станаре, а терен на коме се ради пуном паром обишли су председник општине Раковица Милош Симић и народни посланик Душан Стојиљковић. Они су разговарали са житељима, који су и покренули иницијативу да се проблем реши, пре свега због деце и старијих особа, јер су они највише угрожени у саобраћају.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


