„Сунце мамино” у Грачаници
Филм „Сунце мамино” бити премијерно приказана у суботу увече, 24. фебруара од 20 сати у Дом културе Грачаница. После пројекције публици у Грачаници ће се поклонити део глумачке екипе коју сачињавају: Алиса Радаковић, Павле Чемерикић, Денис Мурић, Павле Менсур, као и редитељ и сценариста Коста Ђорђевић.
Реља, романтични 17-наестогодишњак, организује сахрану своје баке када схвати да је то начин да смува девојку у коју је заљубљен. Филм је топла и меланхолична љубавна комедија о одрастању тинејџера на улицама и крововима Београда у којој наш протагониста, Реља Новески, маневрише између љубави и смрти. Сниман је у лето 2021. године на аутентичним локацијама које осликавају београдско лето.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


