Вучић, Додик и Вишковић у посети Билећи
БИЛЕЋА – Председник Републике Српске Милорад Додик, председник Србије Александар Вучић и премијер Републике Српске Радован Вишковић стигли су јутрос у Билећу, где разговарају са представницима локалне власти.
Састанку присуствује начелник Билеће Веселин Вујовић и руководство Општине.
Додика, Вучића и Вишковића по доласку у Билећу дочекао је велики број грађана, као и деца из вртића „Будућност” обучена у народне ношње.
Након састанака у згради општине очекују се изјаве.
Председник Србије Вучић први пут долази у ову општину, а планирана је и посета манастиру Житомислић, јавља Танјуг.
Председник Србије Вучић допутовао је јуче у Мостар, првим летом из Београда који је обновљен након 33 године.
Вучић ће данас присуствовати отварању 25. Међународног сајма привреде у Мостару, где ће посетити и штанд Србије.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


