Подгорица иде на ванредне изборе
ПОДГОРИЦА – Одборници Скупштине Подгорица изгласали су на данашњој седници скраћење мандата градског парламента.
То значи да ће се у Подгорици током јесени одржати варедни локални избори.
Од 32 одборника за скраћење мандата гласао је 31 одборник, преноси ЦдМ.
За скраћење мандата Скупштине Подгорице гласали су одборници ДПС-а, Социјалдемократа, СДП, ЛП-а, Демократске партије Рома, Покрета за Подгорицу, УРА и један одборник Покрета за промјене, преноси Танјуг.
Подели ову вест
Коментари0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


