Podgorica ide na vanredne izbore
PODGORICA – Odbornici Skupštine Podgorica izglasali su na današnjoj sednici skraćenje mandata gradskog parlamenta.
To znači da će se u Podgorici tokom jeseni održati varedni lokalni izbori.
Od 32 odbornika za skraćenje mandata glasao je 31 odbornik, prenosi CdM.
Za skraćenje mandata Skupštine Podgorice glasali su odbornici DPS-a, Socijaldemokrata, SDP, LP-a, Demokratske partije Roma, Pokreta za Podgoricu, URA i jedan odbornik Pokreta za promjene, prenosi Tanjug.
Подели ову вест
Komentari0
This site is protected by reCAPTCHA and the Google
Privacy Policy and
Terms of Service apply.
Komentar uspešno dodat!
Vaš komentar će biti vidljiv čim ga administrator odobri.


