Ристић Ратко у странкама кратко (видео)
Ратко Ристић, професор Шумарског факултета, најпре је подржавао коалицију МОРАМО и „Еколошки устанак“ на челу са Александром Јовановићем Ћутом.
Затим је Ристић био кандидат за градоначелника Београда испред коалиције Национално окупљање, коју су чиниле странке Заветници и Двери.
Не одустаје Ристић ни после овога, а да је „екологија“ и „брига о животној средини“ добра одскочна даска за политикантску каријеру сведочи и његов последњи ангажман. Ристић је поново „променио дрес“ и прикључио се покрету Ми-снага народа предвођену Бранимиром Несторовићем.
Екологија, очигледно, рађа вишестраначке личности и на готово недељном нивоу нове лидере опозиције, па ће се тако и Ристић Ратко задржати кратко.
Подели ову вест
Комeнтар успeшно додат!
Ваш комeнтар ћe бити видљив чим га администратор одобри.


